Menu
×

D.U.K.

 1. Koks yra depozito dydis ir kada jis yra sumokamas ir grąžinamas? Kokiu tikslu jis yra imamas?

Depozito dydis yra 100-150 € priklausomai nuo automobilio markės. Jis yra sumokamas kartu su nuomos mokesčiu pasiimant automobilį, o grąžinamas iš karto pasibaigus nuomos laikotarpiui, nesant automobilio apgadinimų. Depozitas yra imamas jūsų patogumui, kad atsitikus įvykiui (eismo įvykis,vagystė,nenugalimos jėgos) jūs nepatirtumėte jokių papildomų įšlaidų. Bet kokiu atveju Jūs rizikuojate tik depozito suma. Jei nebūtų depozito, atsitikus įvykiui Jūs turėtumėte padengti visą padarytą žalą.

 1. Kaip galima atsiskaityti už automobilio nuomą ir sumokėti depozitą?

Už automobilio nuomą atsiskaitoma pasiimant automobilį grynaisiais pinigais arba  bankiniu pavedimu, bet tokių atvejų pavedimas turi būtų padarytas iki pasiimant automobilį. Depozitas sumokamas pasiimant automobilį, o grąžinamas iš karto  pasibaigus sutarčiai nesant automobilio apgadinimų ir esant pilnam kūro bakui.

 1. Kaip jus rasti oro uoste kai nusileis mūsų lėktuvas ?

Mes lauksime Jūsų išėjus iš oro uosto stovėjimo aikštelėje su įjungtais avariniais žibintais. Rekomenduojama nusileidus lėktuvui susisiekti  su mumis tel.: +37060942330.

 1. Kaip galima išsinuomoti automobilį ir ar galima jį rezervuoti internetu?

Automobilį galima rezervuoti pasirinkus konkretų automobilį, iki galo užpildžius rezervacijos formą ir paspaudus „Rezervuoti” arba el. paštu: info@carsbooking.lt arba telefonais: +37060942330, +37060807049

 1. Kiek kainuoja automobilio nuoma ir nuo ko priklauso nuomos kaina?

Automobilio nuomos kaina priklauso nuo nuomos  parų skaičiaus ir  automobilio markės. Kaina taip pat priklauso nuo to kokiame mieste Jūs norite pasiimti ir grąžinti automobilį ir kelintą valandą tai norite padaryti. Automobilio pristatymas ir grąžinimas ne darbo valandomis (08:00-22:00) kainuoja 10 Eur.

 1. Kiek kainuoja pristatymas į Lietuvos miestus? Ar pristatote automobilius į Rygos oro uostą?

Automobilio pristatymas Kaune ir Kauno oro uoste darbo valandomis (08:00-22:00)  yra nemokamas, į Vilniaus oro uostą pristatymas yra nemokamas jei nuomojatės 6 ir daugiau parų, į Palangos ir Rygos oro uostus pristatymas yra mokamas. Jums pageidaujant automobilius pristatome į visus Lietuvos miestus, kaina derinama individualiai.

 1. Ar reikalinga kreditinė kortelė rezervuojant automobilį ir ar yra rezervacijos mokestis?

Ne, rezervuojant automobilį kreditinė kortelė nėra būtina. 

 1. Ar yra ridos apribojimas ir ar galima automobiliu važiuoti į užsienį?

Ne, ridos apribojimo – nėra.  Automobiliai gali būti naudojami tik Lietuvos Respublikos teritorijoje. Dėl krovininių automobilių nuomos reikia kreiptis atskirai.

 1. Ar yra Kasko draudimas ir ką daryti sugedus automobiliui kelyje?

Į automobilio nuomos kainą įeina tiek Privalomasis civilinis draudimas, tiek Kasko draudimas su Pagalba kelyje 24/7. Sugedus automobiliui ar įvykus eismo įvykiui pirmiausia turite informuoti mus  ir  kreiptis nurodytais  Pagalbos kelyje telefono numeriais. Jei automobilis nebus suremontuotas vietoje, mes įsipareigojame per protingai trumpiausią laiką pašalinti gedimą arba jums suteikti pakaitinį automobilį. Krovininiams automobiliams yra sumokėtas kelių mokestis.

 1. Ar nuomojant automobilį tinka kitų šalių vairuotojo pažymėjimai?

Taip, tinka ir kitų šalių galiojantis vairuotojo pažymėjimai. 

 1. Ar vaikiškos automobilinės kėdutės ir navigacija yra mokamos?

NE, automobilinės kėdutės ir navigacijos yra – NEMOKAMOS.

12. Ar yra išrašomos PVM sąskaitos faktūros už suteiktas paslaugas.

Kadangi dirbame su individualios veiklos pažymom tai mes išrašome tik sąskaitas faktūras, nes nesame PVM mokėtojai.

13. Ar galime išsinuomuoti automobilį su pilnu kuro baku ir grąžinti ne pilnu baku?

Ne, mes savo automobilius nuomojame su pilnais kuro bakais ir grąžinti reikia taip pat pilnais. Grąžinus automobilį ne pilnu kuro baku už kiekvieną trukstamą litrą kuro bus imamas 1,5 Eur. mokestis.

Visos teisės saugomos @2016 Carsbooking.