Menu
×

D.U.K.

 1. Koks yra depozito dydis ir kada jis yra sumokamas ir grąžinamas? Kokiu tikslu jis yra imamas?

Depozito dydis yra 100 €. Jis yra sumokamas kartu su nuomos mokesčiu pasiimant automobilį grynais, o grąžinamas iš karto pasibaigus nuomos laikotarpiui, nesant automobilio apgadinimų. Depozitas yra imamas jūsų patogumui, kad atsitikus įvykiui (eismo įvykis, vagystė, nenugalimos jėgos) jūs nepatirtumėte jokių papildomų įšlaidų. Bet kokiu atveju Jūs rizikuojate tik depozito suma. Jei nebūtų depozito, atsitikus įvykiui Jūs turėtumėte padengti visą padarytą žalą.

 1. Kaip galima atsiskaityti už automobilio nuomą ir sumokėti depozitą?

Už automobilio nuomą atsiskaitoma pasiimant automobilį grynaisiais pinigais arba  bankiniu pavedimu, bet tokių atvejų pavedimas turi būtų padarytas iki pasiimant automobilį. Atskirais atvejais yra galimybė atsiskaityti bankine kortele. Depozitas sumokamas pasiimant automobilį, o grąžinamas iš karto  pasibaigus sutarčiai nesant automobilio apgadinimų ir esant tokiam pačiam kiekiui kūro kaip ir pristačius automobilį.

 1. Kaip jus rasti oro uoste kai nusileis mūsų lėktuvas ?

Mes lauksime Jūsų išėjus iš oro uosto stovėjimo aikštelėje su įjungtais avariniais žibintais. Rekomenduojama nusileidus lėktuvui susisiekti  su mumis tel.: +37060942330 arba +37060807049.

 1. Kaip galima išsinuomoti automobilį ir ar galima jį rezervuoti internetu?

Automobilį galima rezervuoti per mūsų puslapį www.carsbooking.lt pasirinkus konkretų automobilį, iki galo užpildžius rezervacijos formą, sutikus su nuomos sąlygomis ir paspaudus „Rezervuoti”.

 1. Kiek kainuoja automobilio nuoma ir nuo ko priklauso nuomos kaina?

Automobilio nuomos kaina priklauso nuo nuomos  parų skaičiaus ir  automobilio markės. Kaina taip pat priklauso nuo to kokiame mieste Jūs norite pasiimti ir grąžinti automobilį ir kelintą valandą tai norite padaryti. Automobilio pristatymas ir grąžinimas ne darbo valandomis (08:00-22:00) kainuoja 10 -30 €. Kaina priklauso nuo to kuriame mieste bus automobilio pristatymas ar grąžinimas.

 1. Kiek kainuoja pristatymas į Lietuvos miestus? Ar pristatote automobilius į Rygos oro uostą?

Automobilio pristatymas Kaune ir Kauno oro uoste darbo valandomis (08:00-22:00)  yra nemokamas. Į Vilniaus oro uostą pristatymas jei nuomojatės 6 ir daugiau parų kainuoja 10€. Jei nuomojatės mažiau 6 parų tuomet kainuoja 30€. Į Palangos ir Rygos oro uostus pristatymas yra mokamas. Jums pageidaujant automobilius pristatome į visus Lietuvos miestus, kaina derinama individualiai.

 1. Ar reikalinga kreditinė kortelė rezervuojant automobilį ir ar yra rezervacijos mokestis?

Ne, rezervuojant automobilį kreditinė kortelė nėra būtina. Rezervacijos mokesčio nėra.

 1. Ar yra ridos apribojimas ir ar galima automobiliu važiuoti į užsienį?

Ne, ridos apribojimo – nėra. Automobiliai gali būti naudojami tik Lietuvos Respublikos teritorijoje.

 1. Ar yra Kasko draudimas ir ką daryti sugedus automobiliui kelyje?

Į automobilio nuomos kainą įeina tiek Privalomasis civilinis draudimas, tiek Kasko draudimas su Pagalba kelyje 24/7. Sugedus automobiliui ar įvykus eismo įvykiui pirmiausia turite informuoti mus  ir  kreiptis nurodytais Pagalbos kelyje telefono numeriais. Jei automobilis nebus suremontuotas vietoje, mes įsipareigojame per protingai trumpiausią laiką pašalinti gedimą arba jums suteikti pakaitinį automobilį.

 1. Ar nuomojant automobilį tinka kitų šalių vairuotojo pažymėjimai?

Taip, tinka ir kitų šalių galiojantis vairuotojo pažymėjimai. Jei jūsų vairuotojo pažymėjimas yra išduotas ne ES šalije rekomenduojame turėti International Driving Permit dokumentą, kuri galite išsiimti jūsų gyvenamoje šalije.

 1. Ar vaikiškos automobilinės kėdutės ir navigacija yra mokamos?

NE, automobilinės kėdutės ir navigacijos yra – NEMOKAMOS.

12. Ar yra išrašomos PVM sąskaitos faktūros už suteiktas paslaugas.

Kadangi dirbame su individualios veiklos pažymom tai mes išrašome tik sąskaitas faktūras, nes nesame PVM mokėtojai.

13. Ar galime išsinuomuoti automobilį su pilnu kuro baku ir grąžinti ne pilnu baku?

Ne, jei automobilis yra su pilnu kūro baku arba nepilnu kūro baku tai jums reikia su tokiu pačiu kūro kiekiu jį mums ir grąžinti . Grąžinus automobilį su mažesniu kuro kiekiu nei mes jums palikome trukstamą litrą kuro bus imamas 2,0 Eur. mokestis.

Visos teisės saugomos @2016 Carsbooking.